Jaki kupić telefon do 1500 zł?

Poradnik jaki wybrać dobry smartfon do 1200 i 1500 zł

&nbsp
[ad name=”NEW1 2x 336×280″]
&nbsp
Witam 🙂 ,

dziękuje za odwiedzenie mojego bloga – mam na imię Adrian i od 5 lat interesuję się smartfonami, a od prawie 3 lat regularnie robię zestawienia jaki kupić telefon do 1500 zł. W swoich porównaniach kieruję się własnym doświadczeniem oraz opiniami innych użytkowników.
&nbsp
Jeśli szukasz dobrego smartfonu do 1200 i 1500 zł, zapraszam Ciebie do mojego aktualnego zestawienia:
Jaki telefon kupić za 1200 i 1500 zł? październik listopad grudzień 2017

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie – nowe i stare – porównania, zapraszam Ciebie do kategorii:
Smartfony do 1500 zł

W moich zestawieniach wszystko jest ułożone wg kolejności: na początku krótki wstęp, potem specyfikacja techniczna telefonów, krótka notka z najważniejszymi i istotnymi informacjami. Na końcu umieszczam podsumowanie wraz z pomocnymi linkami do porównywarek cenowych, by szybko zobaczyć aktualne ceny.

Też w miarę możliwości – jak najszybciej mogę – odpowiadam na każde pytanie i komentarz.

Gdzie kupić dobry telefon do 1500 zł?

Ostatnio zauważyłem znaczny wzrost konkurencyjności urządzeń z Chin – rozwój producentów np. Xiaomi, Meizu – więc w moich zestawieniach znajdziesz wzmiankę o takich telefonach. Ale też nie zapominam o osobach, które wolą mieć gwarancję na miejscu i nie czekać 2-3 tygodnie na przesyłkę, dlatego umieszczam dużo smartfonów bezpośrednio z polskich sklepów. Sam zamawiałem telefon z chińskiego sklepu, ale też wielu osobom polecam smartfony z Polski i są zadowolone. Wszystko zależy od osobistych wymagań – czy chcemy mieć pewną gwarancję, czy liczy się dla nas cena, czy też spokojna głowa związana z gwarancją w Polsce. Ponadto dużym plusem większości sklepów jest to, że przy zakupie telefonów mamy darmową wysyłkę – w końcu wydajemy ponad 1000 zł, więc to już prawie standard.

Po więcej szczegółów zapraszam do mojego najnowszego porównania telefonów do 1500 zł – tam jest mniej ogólników – tam teorię i doświadczenie przenoszę na aktualną sytuację na rynków smartfonów.

Dziękuję za uwagę i życzę zadowolenia z zakupu 🙂

&nbsp
&nbsp
fot. tytyłowa: flickr.com, autor: Kārlis Dambrāns, udostepionej na zasadach licencji CC BY 2.0