Jaki kupić telefon do 500 zł?

Poradnik jaki smartfon kupić za 400, 500 i 600 zł.

&nbsp
&nbsp
[ad name=”NEW1 2x 336×280″]
&nbsp
Witaj 🙂 ,

dziękuję za odwiedzenie mojego bloga – mam na imię Adrian i od 5 lat śledzę rynek smartfonów, a od prawie 3 lat regularnie robię porównania jaki telefon najlepiej wybrać do 500 zł. W swoim zestawieniach kieruję się doświadczeniem oraz opiniami użytkowników.

Jeśli szukasz telefonu do 500 zł to zapraszam Ciebie do mojego aktualnego rankingu:
Jaki kupić telefon do 500 zł? pazdziernik-listopad-grudzien-2017

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie nowsze i starsze porównania to zapraszam Ciebie do kategorii:
Smartfony do 500 zł

W swoich zestawieniach zawsze mam podobny schemat – na początku znajduje się krótki wstęp, potem specyfikacja sprzętowa, następnie krótki opis każdego z wymienionych smartfonów – wypisuję tam ciekawe i ważne z punktu widzenia użytkownika informacje.

Na samym końcu znajduje się porównanie każdego smartfonu w kategorii do 300, 400, 500 i 600 zł wraz z bezpośrednim linkiem do porównywarki cenowej by szybko znaleźć sklep z niską ceną.

Poza tym jestem skłonny do udzielenia pomocy – jeśli masz jakieś pytanie/sugestię zapraszam Ciebie do komentowania – odpowiem jak najszybciej będę mógł 😉
&nbsp

Gdzie polecam kupić telefon do 500 zł?

Ostatnimi czasy zauważyłem wzrost popularności i opłacalności telefonów z Chin (sam nawet taki zamawiałem bezpośrednio z chińskiego sklepu), marki takie jak Xiaomi, Meizu bardzo mocno się rozwijają, dlatego też znajdziesz w moich porównaniach też takie smartfony, ale też nie zapominam o osobach, które nie chcą czekać 2-3 tygodnie na przesyłkę, dlatego jest też dużo telefonów za 500 zł bezpośrednio z polskich sklepów. Dzięki temu każdy będzie zadowolony.

Po kilku latach zainteresowania tą dziedziną i pomaganiem znajomym postanowiłem przenieść się do internetu i udzielać się w zakresie tegoż bloga. Mam nadzieję, że informacje i porady dotyczące wybory telefonu do 500 zł, które są uporządkowane w tej kategorii Smartfony do 500 zł okażą się przydatne i będziesz zadowolony/a z zakupu.

&nbsp
Fotografia tytułowa – dzięki uprzejmości Microsoftu http://conversations.nokia.com/press/media-bank/