Jaki kupić telefon do 800 i 1000 zł?

Porównanie dobrych smartfonów za 800 i 1000 zł

&nbsp
[ad name=”NEW1 2x 336×280″]
&nbsp
Witaj serdecznie 🙂 ,

dziękuję za wizytę na moim blogu – mam na imię Adrian, od 5 lat interesuję się smartfonami, a od prawie 3 lat robię regularnie zestawienia jaki kupić smartfon do 800 i 1000 zł. W swoich porównaniach kieruję się doświadczeniem oraz opiniami użytkowników.

Jeśli szukasz telefonu do 800, 1000 zł – zapraszam Ciebie do odwiedzenia mojego aktualnego poradnika:
Jaki smartfon wybrać do 800, 1000 zł? pazdziernik-listopad-grudzien-2017

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie – nowe i stare – porównania zapraszam Ciebie do kategorii:
Smartfony do 1000 zł
&nbsp
W swoich porównaniach zawsze mam podobny schemat – najpierw umieszczam specyfikację techniczną danego modelu, potem zwięźle opisuję najważniejsze parametry i funkcje każdego telefonu, na końcu umieszczam treściwe podsumowanie smartfonów za 800, 1000 zł- wraz z podziałem na różne ceny. Dodatkowo umieszczam do każdego telefonu link do porównywarki cenowej po to, aby można było szybko i łatwo znaleźć jak najniższą cenę.

Jestem chętny do udzielania porad, więc jak masz jakieś wątpliwości/pytania/sugestie serdecznie zapraszam do komentowania 🙂
&nbsp

Gdzie warto kupić telefon do 800 i 1000 zł?

Ostatnio zauważyłem znaczny wzrost popularności i opłacalności telefonów z Chin – rozwój producentów np. Xiaomi, Meizu – więc w moich porównaniach znajdziesz wzmiankę o takich telefonach. Ale też nie zapominam o osobach, które wolą mieć gwarancję na miejscu i nie czekać 2-3 tygodnie na przesyłkę, dlatego jest dużo telefonów bezpośrednio z polskich sklepów. Sam zamawiałem telefon z chińskiego sklepu, ale też wielu osobom polecam smartfony z Polski. Wszystko zależy od osobistych wymagań – czy chcemy mieć pewną gwarancję, czy liczy się dla nas cena, czy też spokojna głowa związana z gwarancją w Polsce.
&nbsp

Jak wybrać dobry smartfon do 1000 zł?

Moim zdaniem najbardziej liczy się świadomość własnych preferencji. Chcemy mieć kompaktowy rozmiar, czy też dużo jeździmy komunikacją i chcemy komfortowo oglądać filmy. Jaki mamy budżet, czy jesteśmy skłonni dołożyć do lepszej wydajności/ekranu/aparatu czy też telefon będzie nam służył tylko do dzwonienia i obniżymy swoje wymagania, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczymy na coś innego.

Jeśli chodzi o mnie to cenię sobie duży wyświetlacz, w razie potrzeby potrafię grzebać w ustawieniach lub modyfikować system, dodatkowo liczy się dla mnie opłacalność – dlatego zdecydowałem się na telefon z Chin (Xiaomi Redmi Note 2). Ale kilku osobom, dla których smartfon będzie służył tylko do zdjęć, dzwonienia, czasem przejrzenia internetu polecam tańsze modele z polskich sklepów.

Mam nadzieję, że ten wpis oraz moje  zestawienia telefonów do 800 i 1000 zł pomoże Tobie w wyborze i będziesz zadowolony z zakupu 🙂 Dziękuję za uwagę.
&nbsp

fot. tytułowa flickr.com, autor: Maurizio Pesce, CC-BY 2.0