Smartfon z 6GB RAM – premiera OnePlus 3

one plus

Czy po świetnym OnePlus 1, teraz kolejny raz naszedł czas na “zabójcę flagowców”?

[ad name=”NEW1 2x 336×280″]
&nbsp
OnePlus to chiński producent smartfonów, który 2 lata temu zasłynął z  premiery OnePlus One, który miałbyć “flagship killer”, czyli telefonem, który konkurował z najlepszymi na rynku, ale deklasował pod względem ceny. W tym sprytna polityka sprzedażowa – ponieważ pierwszych wersji 1+1 nie można było ot tak kupić, tylko dostać specjalne zaproszenie, które dopiero umożliwiało zakup.
Dane telefonu OnePlus 3

Specyfikacja wygląda bardzo dobrze – tylko powyżej jest zaprezentowana wersja 4GB, ale w sprzedaży normalnie będzie dostępna wersja z 6GB. Mamy rewelacyjny 5’5 wyświetlacz FullHD AMOLED – na plus, ze nie ładowali tam rozdzielczości 2K – tylko by się to odbiło na wydajności i pracy na baterii. Do tego jeden z najwydajniejszych na rynku – Snapdragon 820.

Również aparat stoi na najwyższym poziomie – jest to matryca Sony IMX298 – 16MP, optyczna stabilizacja, nagrywanie wideo w 4K. Do tego wszelkie najnowsze łączności i dodatki: LTE, NFC, DualSIM, czytnik linii papilarnych, wspiera ładowanie Dash Charge (podobna technologia do QuickCharge 2.0).
&nbsp

Cena OnePlus 3

oneplus 3 cena

&nbsp

Jak widać na stronie producenta cena wynosi niecałe 1800 zł – a mając w pamięci niedawne zestawienie telefonów do 1500 zł   jest to bardzo dobra oferta, moim zdaniem ten smartfon jest jednym (o ile nie najbardziej) opłacalnym wyborem. Jeszcze do tego darmowa przesyłka, gwarancja jest chyba na zasadzie door2door(tak było w przypadku OnePlus One), czyli zgłasza się przez internet i odwiedza nas kurier – odbiera, a potem przywodzi nam telefon.

&nbsp

Tak na koniec – jako ciekawostkę dodam, że to nie jest – o dziwo! – pierwszy smartfon z 6GB RAM – jak pokazuje ta wyszukiwarka jest jeszcze kilka takich telefonów: http://www.gsmarena.com/results.php3?nRamMin=6000

[ad name=”NEW1 2x 336×280″]
&nbsp
fot. tytułowa: flickr.com autor opopododo, na licencji CC BY 2.0

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *